Skip Menu

Forum

Jara Cimrman

by claude, September 16, 2015

Language: Česky

claude (User's profile) September 16, 2015, 4:59:16 AM

Dobry den,
Chtela bych ucit se (vedet?) kdo je Jara Cimrman, ale nevim kde muzu hledat... Anglicky prosim, protoze nemluvim moc cesky :) Dekuju vam

mige.l (User's profile) September 16, 2015, 10:34:37 AM

Dobrý den, myslím, že zde https://en.wikipedia.org/wiki/J%C3%A1ra_Cimrman máte dost informací. ;-)

alenapaulenkova (User's profile) February 10, 2016, 4:41:32 PM

Bon jour, je suis Alena Paulenková. Je suis âgé de 52 ans. Dobrý den, jsem Alena Paulenková. Mám 52 let.
Je habite a Znojmo (Tcheque republique). - Bydlím ve Znojmě (Česká republika).
J'enseigne la langue tchèque. Le français est mon amour. Učím češtinu. Francouzština je moje láska.
J´aime Jára Cimrman. - Miluji Járu Cimrmana.
Ce n´est pas l´homme, c´est le personnage principal dans le drame. To není skutečný člověk, ale hlavní postava z dramatu.
Il est le plus grand mathématicien tchèque, le plus grand compoziteur etc. Je nějvětším českým matematikem, největším skladatel atd.
Jára Cimrman est un personnage complètement fictif. Jára Cimrman je úplně vymyšlená postava (fiktivní).

Amvrosy (User's profile) October 7, 2016, 12:44:08 PM

Dobrý den. Učím anglickém a českém jazyce. Mám zájem o české historii a náboženství v této zemi. Prosím, řekněte mi, kde si sami můžete učit český jazyk a historii České republiky?

LeesaJohnson (User's profile) March 6, 2017, 6:35:00 AM

Hi,
It's good to hear that you are an English and Czech tutor.
Jara Cimrman is a Czech fictional character of a universal genius and it is Created by Karel Velebny.

Up